• PDF

Teraz nawet 1 rok gwarancji na regenerację!

 

 

Uwaga na łudząco podobne oferty! 

Coraz więcej firm oferuje regeneracje, 
niestety oszukani klienci trafiają do nas. 
Nasza firma jako pierwsza w Polsce 
regenerowała i montowała filtry dpf, 
jest wyłącznym przedstawiciele PIRELLI w Polsce

Czy wiesz, że fap dpf możesz tanio naprawić i eksploatować bardzo długo? Zobacz:

 

Regeneracja i montaż: 604 225 240
lub 798 933 033

Konkurencja nie dała radę? Poprawimy! Przyjedź! Czytaj więcej o naszej konkurencji >>

Nasza firma z pasją i poświęceniem zajmuje się tematyką filtrów cząstek stałych i posiada najdłuższe w Polsce doświadczenie. W szczególności specjalizujemy się w regeneracji filtrów cząstek stałych fap/dpf oraz montażu nowych filtrów do autobusów i samochodów ciężarowych w celu podniesienia wymaganych norm emisji spalin i zmniejszenia zanieczyszczeń środowiska.

Naprawdę innowacyjni i skuteczni - potwierdza to ITS

Kolejny dowód naszej skuteczności: Instytut Transportu Samochodowego z Warszawy (jednostka Państwowa, notyfikowana, wydająca homologacje dla pojazdów), z którym współpracujemy, potwierdziła skuteczność i innowacyjność naszej usługi. Takiego potwierdzenia nie ma żadna firma w Polsce.

To kompleksowe podejście pozwala przywrócić filtrowi cząstek stałych skuteczność bliską skuteczności nowego filtra w zależności od wielkości filtra.


dr inż. Andrzej Żółtowski

Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie

 

Więcej o potwierdzeniu przez ITS >>

Zobacz też:

KARY ZA USUNIĘCIE FILTRA CZĄSTEK STAŁYCH >>

Regeneracja filtrów - długi opis, jak to robimy >>

Oferta dla przyjezdnych >>

Czytaj dalej:


Uwaga na konkurencję, która oferuje tanie i nieskuteczne metody

Nie dajcie się Państwo naciągnąć na usunięcie dpf (To w Polsce nielegalny proceder, o którym pisano już w wielu mediach) lub regenerację, która w swej istocie będzie tylko przeczyszczeniem lub wypaleniem. Dzięki stworzonej przez nas skutecznej regeneracji zapchany filtr cząstek stałych fap / dpf odzyskuje właściwości nowego.

Nasza firma jako jedyna w Polsce i europie zachodniej stosuje metody polegające nie tylko na przeczyszczeniu, ale przede wszystkim odbudowaniu i odzyskaniu właściwości powłoki galwanicznej, która odpowiedzialna jest za prawidłowe działanie filtra DPF. Wszystkie firmy w Polsce oferują jedynie dopalenie sadzy lub różnego rodzaju oczyszczanie filtra różnymi metodami. Jest to tylko 25% sukcesu i powoduje, że cała naprawa jest krótkotrwała. Filtr bowiem zaczyna się zapychać ponieważ jego powłoki galwaniczne straciły swoje właściwości.

Dzięki innowacyjnym metodom osiągnięte we współpracy z takimi firmami jak Pirelli, PURItech i Exopure oraz współpracy z inżynierami i chemikami Państwa filtr zostanie poddany bardzo skomplikowanej, ale niezwykle skutecznej procedurze, która spowoduje, że będzie jak nowy.

Zostało to docenione przez liczne media fachowe między innymi zostaliśmy wyróżnieni w niezależnym artykule gazety:

Filtr możesz do nas wysłać kurierem, a my wyślemy go do Ciebie na drugi dzień wraz z gwarancją i raportem. Możesz też do nas przyjechać. Zobacz ofertę kompletnej usługi montażu usługi. Oferta kompletnej usługi >>>

 


Można śmiało powiedzieć, że to dzięki naszej firmie jadąc za autobusem

nie czujesz już nieprzyjemnych spalin, które degradowały Twoje zdrowie.Tabela napraw filtra cząstek stałych zacytowana z gazety "Nowoczesny Warsztat".


Nasza firma i wykorzystywane metody na dwóch pierwszych miejscach! Dziękujemy.

 

Źródło: Nowoczesny Warsztat, Wydanie: 03.2012 r

 

Jednocześnie jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem usuwania filtrów cząstek stałych fap/dpf. Narusza to szereg przepisów: o homologacji, Prawie o Ruchy Drogowym, Ochronie Środowiska oraz wielu innych w różnych krajach w zależności od ewentualnych stref ekologicznych.

Ponadto usuwanie fap / dpf może skutkować problemami z funkcjonowaniem układu elektronicznego.Problemy z filtrem i usuwanie filtra fap / dpf często wynikają także z nieprawidłowo działającego układu zasilania.

 

Dobra wiadomość jest taka, że nasza regeneracja:

jest bardzo skuteczna i tańsza niż usuwanie filtra cząstek stałych.


Na regenerację każdego filtra udzielamy gwarancji.

Masz pytania dotyczące regeneracji lub montażu? ZADZWOŃ TERAZ!

Regeneracja i montaż: 604 225 240
lub 798 933 033

adres do wysyłki filtrów do regeneracji:

Euro-Vat Consulting

ul. Strzelecka 62/64
64-010 Krzywiń

 

Montaż: 725 303 570

lub napisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem PIRELLI w Polsce:


Podsumowując: filtr cząstek stałych fap dpf można naprawić za nieduże pieniądze. Usuwanie dpf jest nielegalne oraz znacznie droższe od uczciwej naprawy. Tylko regeneracja mechaniczna przy użyciu specjalnych urządzeń zapewnia przywrócenie pełnej sprawności.

Zadzwoń: 604 225 240 - zapytaj o możliwości naprawy i regeneracji Twojego Filtra Cząstek Stałych.