Rozliczenie podatku EURO-VAT z wyjazdów zagranicznych

Euro-Vat Consulting

Prezes – Dr Bert van der Linden

Tel.: +48 725 303 570

E-mail: info@euro-vat-consulting.eu

ul. Słowackiego 4/3

66-400 Gorzów Wlkp.

 

Adres do wysyłki filtrów cząstek stałych FAP /  DPF

Andrzej Matuszewski

Tel.: +48  604 225 240

E-mail: biuro@eurovat.info.pl

ul. Strzelecka 62/64
64-010 Krzywiń

Obecnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Uwaga na nieuczciwą konkurencję i metody różne nieskuteczne metody

  • PDF

Coraz więcej firm pragnie pomagać kierowcom i mechanikom w rozwiązaniu problemu z filtrem cząstek stałych. Niestety często ich oferty są kopiowanymi sformułowaniami z naszej strony, a za ofertą nie idzie jakość usługi. Filtry regenerowane przez konkurencję szybko się zapychają, a klienci wracają do nas. Dlaczego tak się dzieje?

Aby dobrze zregenerować filtr cząstek stałych trzeba mieć odpowiednią wiedzą zdobytą długim procesem doświadczeń w laboratoriach. Nasza firma dzięki badaniu krzywych wypały, wpływu ultra dźwięków, związków chemicznych, ciśnień, struktur różnego rodzaju wkładów używanych przez różne firmy stworzyła cały katalog indywidualnych rozwiązań. Tylko indywidualne podjeście do danego filtra gwarantuje jego skuteczność. To dla tego nasza firma ma bardzo dobrą opinię.

Nieskuteczne lub krótko trwałe rozwiązania stosowane przez naszą konkurencję:

  • chemiczne wstrzykiwanie różnych substancji roztapiających sadzę,

Dlaczego jest nieskuteczne? Sadza jest ostateczną przyczyną zapchania się filtra. Jej nagromadzenie świadczy o nieprawidłowym działaniu filtra. Filtr cząstek stałych znowu szybko się napełni.

Jedna z firm szczyci się, że używa metodę: chemiczno-hydrodynamiczną. Niestety taka metoda nie zapewni w naszej opinii długotrwałej regeneracji filtra. Zapewni ona tylko pozbycie się sadzy.

Ponadto moczenie filtra w różnego rodzaju roztworach lub stosowanie metody chemiczno - hydrodynamiczną w większości przypadków powoduje zmianę struktury izolacji filtra cząstek co w konsekwencji prowadzi do poluzowania wkładu w obudowie co z kolei powoduje wykruszanie się jego struktury.

  • używanie wysokiego ciśnienia wydmuchującego część sadzy

Podobnie jak w pierwszym przypadku z tym, że sadza zostanie usunięta z początkowej i końcowej części filtra. Filtr po około 1000 - 3000 km ponownie się zapcha.

  • wypalania w piecach

Może doprowadzić do trwałęgo uszkodzenia filtra, stopienia jej struktury galwanicznej, dopali sadzę, ale nie zregeneruje wkładu filtra.


Co oznacza regeneracja filtra cząstek stałych w naszym rozumieniu?

Oznacz ona odbudowanie właściwości struktury filtra. Usunięcie sadzy z filtra jest tylko jednym z etapów.

Zachęcamy do konsultacji telefonicznych. One nic nie kosztują: 604 225 240