Rozliczenie podatku EURO-VAT z wyjazdów zagranicznych

Euro-Vat Consulting

Prezes – Dr Bert van der Linden

Tel.: +48 725 303 570

E-mail: info@euro-vat-consulting.eu

ul. Słowackiego 4/3

66-400 Gorzów Wlkp.

 

Adres do wysyłki filtrów cząstek stałych FAP /  DPF

Andrzej Matuszewski

Tel.: +48  604 225 240

E-mail: biuro@eurovat.info.pl

ul. Strzelecka 62/64
64-010 Krzywiń

Obecnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
 • PDF

Regeneracja Filtrów Cząstek Stałych DPF i FAP

 

Regeneracja filtra cząstek stałych to tania i skuteczna alternatywa
Wiele warsztatów oferuje usuwanie DPF, ale całkowite pozbycie się tej części może dać efekt odwrotny do zamierzonego, jak np. obniżenie wartości pojazdu czy też spadek komfortu jazdy i tym samym brak przyjemności odczuwanej z kierowania samochodem.

Uwaga na konkurencję! Na rynku pojawiło się wiele firm, które piszą łudząco podobne informacje do naszych.


Niestety regenerują filtry metodą prób i błędów i często musimy poprawiać po konkurencji. Działamy od 6 lat (najdłużej na rynku) i mamy tysiące zadowolonych klientów z całej Polski.

Podstawowym celem naszej działalności stała się więc regeneracja filtrów cząstek stałych, w czym pomaga nam doświadczenie oraz rozległa wiedza pracowników. Dzięki analizom i przeglądom jesteśmy w stanie uzyskać oczekiwany efekt i odzyskać sprawność zapchanego modułu.
Nasze działania kierowane są do tych z Państwa, którzy chcą posiadać w pełni sprawny i umożliwiający komfortowe pokonywanie każdej trasy samochód. Działamy w zgodzie z prawem, dbamy o każdy szczegół podczas wykonywania swoich obowiązków i oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny. Każdego Klienta obejmuje pół roczną lub roczną gwarancją!

Każda regeneracja wiąże się z wystawieniem profesjonalnego dokumentu – raportu, sygnowanego nazwiskami ekspertów, którzy podjęli się działań.

Raport z regeneracji filtra cząstek stałych. Tylko u nas w firmie.

Filtr cząstek stałych to część, której regeneracją zajmujemy się od długiego czasu, dlatego też jesteśmy w stanie udzielić Państwu niezbędnych rad oraz wyjaśnić skomplikowane kwestie z zakresu zakresu FAP i DPF. Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ jako pierwsi zastosowaliśmy kilkustopniową metodę regeneracji filtrów cząstek stałych i zamontowaliśmy je w autobusach z normą EURO 2 (certyfikat TUV NORD), co było w tamtych czasach bardzo odpowiedzialnym i trudnym wyzwaniem. Zostaliśmy również wielokrotnie wyróżniani przez media, takie jak Nowoczesny Warsztat, Moto Focus, Panorama Leszczyńska, Auto Truck oraz inne czasopisma i przedstawicieli branży.

Masz pytania? Nasz specjalista odpowie na wszystkie, zadzwoń: 604 225 240

Jako pionierzy i doświadczeni specjaliści, możemy postawić tezę, że nasz warsztat przeprowadził najwięcej napraw zapchanych filtrów w kraju, które oczywiście zawsze kończyły się sukcesem.

Lepiej naprawić, niż usunąć

Jako eksperci w tej dziedzinie radzimy Państwu naprawiać, a nie usuwać, co odbije się korzystnie zarówno na stanie portfela, jak również przyjemności z jazdy. Wymieńmy trzy podstawowe powody:

 1. Samochód, który nie ma już tego modułu, w momencie sprzedaży posiada mniejszą wartość, co jest pierwszym i najważniejszym argumentem potwierdzającą tezę, że usuwanie filtrów cząstek stałych to zły pomysł.
 2. Pozbawienie filtra DPF sprawia, że auto przestaje być ekologiczne i nie może otrzymać zielonej plakietki EURO4.
 3. Samodzielne usuwanie części jest jednoznaczne z utratą homologacji, bez której niemożliwe jest legalne uczestnictwo w ruchu drogowym.

Regeneracja jest więc jedynym słusznym wyborem nie tylko wtedy, gdy chcemy oszczędzić czy jeździć wygodnie, ale również jeśli nie chcemy łamać prawa. Usuwanie jest nielegalne i może zostać łatwo wykryte np. podczas przeglądu technicznego samochodu. Bardzo duże znaczenie mają tutaj również mandaty, których wysokość jest bardzo wysoka zarówno w Polsce, jak również za granicą. Policja europejska traktuje brak filtra jako zagrażanie dla bezpieczeństwa – zarówno swojego, jak również innych uczestników ruchu.

 

Nasza metoda

Polegając na swoim doświadczeniu i uzyskanej na przestrzeni lat wiedzy odrzucamy hamownię, regenerację komputerową oraz chemiczną, bowiem metody te nie spełniają naszych wymagań. Narażają właścicieli pojazdów na wysokie koszty, nie dają długotrwałego efektu i reasumując – są wielce nieskuteczne.

Podstawą sukcesu w tym przypadku jest wielogodzinne działanie i cierpliwa regeneracja filtrów cząstek stałych, które dopiero po wielu (czasami nawet 20) godzinach osiągają pełną sprawność mechaniczną i techniczną, przekraczającą 99 procent sprawności fabrycznej. Naprawa i czyszczenie DPF zwieńczone jest sprawdzeniem sprawności, co nosi nazwę skanowania tysięcy kanalików. Istnieją przypadki, w których część ta jest w tak fatalnym stanie technicznym, że jej zregenerowanie nie jest możliwe – w takiej sytuacji wymieniamy ją na nową.

Nasz szeroka wiedza oraz wiele doświadczeń w tym zakresie wynikają z wieloletniej współpracy z renomowaną włoską firmą Pirelli.

W jakiej sytuacji należy się do nas zgłosić?

O konieczności regeneracji poinformuje nas komunikat "UNBLOCK DIESEL FILTER" lub podobny, który świadczyć będzie o problemie z ową częścią. Można również wywnioskować to ze zwiększonego spalania paliwa, mniejszej mocy auta itd.

Jak skorzystać z naszych usług? Są dwa warianty:

1. Wysyłka części kurierem,

2. Wizyta w naszym warsztacie.

W pierwszym ponosicie Państwo mniejsze koszty, ponieważ my zajmiemy się tylko czyszczeniem i naprawą, a za założenie odpowiedzialny będzie Klient, który jednak najczęściej musi skorzystać z usług swojego mechanika. Wiąże się to często z dużym kosztem, dlatego warto skorzystać również z opcji drugiej, w której skład wchodzą kompleksowe usługi, co pozwoli mimo wszystko na uzyskanie oszczędności. Niezależnie od tego co Państwo wybierzecie, możecie mieć pewność, że filtr będzie sprawny przez wiele tysięcy kilometrów, które pokonacie w przyszłości. Zachęcamy do kontaktu, w trakcie którego odpowiemy na wszelkie szczegóły – telefon: 604 225 240.

Zobacz porównanie z gazety Nowoczesny Warsztat:

Tabele rozwiązań i cen sporządzono na podstawie wybranych ofert różnych firm oraz rozmowy z mechaniklami

 

Jak długo trwa proces regeneracji?

Aby nie uszkodzić modułu albo skrócić jego żywotności, potrzebny jest długotrwały proces, który trwa co najmniej 1 dobę. Pośpiech jest w tym wypadku złym doradcą, ponieważ nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Jeżeli chcecie się Państwo dowiedzieć czy Wasz filtr cząstek stałych nadaje się do napraw, proponujemy kontakt pod numerem 604 225 240.

Zostaliśmy wyróżnieni przez miesięcznik Nowoczesny Warsztat:

fap dpf w nowoczesnym warsztacie

Nowoczesny warsztat - nie zaleca usuwanie dpf

 

Usuwanie filtra cząstek stałych to zły pomysł

Usuwanie filtrów cząstek stałych dpf i fap - odradzamy

 

Dlaczego lepiej nie usuwać filtra?

Pierwszym i najbardziej przekonującym argumentem jest niezgodność takiego działania z prawem. Ingerencja w mechanikę pojazdu jest niedopuszczalna i powinien on pozostać w takim samym stanie, w jakim go zakupiliśmy. Działanie to powoduje również, że samochód przestaje być ekologiczny dla środowiska i zdrowia innych – nie tylko uczestników ruchu. Nieprawidłowe działanie auta może nieść negatywne konsekwencje w postaci odebrania dowodu rejestracyjnego i oczywiście niespełnienie warunków, dotyczących przeglądu technicznego pojazdu. Nie można również zapominać o tym, że brak filtra cząstek stałych wpływa nieprzychylnie na sprawność samochodu, bowiem cząstki sadzy oraz toksyny są nieprawidłowo zatrzymywane, co może powodować w przyszłości dużo groźniejsze konsekwencje w zakresie sprawności auta.

usuwanie fap dpf volkswagen opel mazda ford

Zanim usuniesz fap dpf dobrze to przemyśl

 

Jak zadbać o swój samochód?

FAP/DPF to dla niektórych kierowców, w przypadku awarii, duży problem, z którym nie są w stanie sobie poradzić. Jednak posiadając filtr w samochodzie, można bez problemu pokonywać setki tysięcy kilometrów, na co potwierdzeniem są głosy naszych Klientów, zadowolonych z tego, że mogą pokonywać 200, 300 czy 400 tysięcy kilometrów bez najmniejszych problemów.

Aby cieszyć się jazdą bez ograniczeń, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii:

 1. Nie wyłączać silnika w momencie, gdy rozpocznie się automatyczna regeneracja filtra, co objawia się poprzez spadek mocy, zapalenie się kontrolki albo głośniejszą pracą silnika. Nie należy martwić się o to, że jadąc z dużą prędkością, moduł ulegnie wypaleniu.
 2. Ograniczyć do minimum pozostawianie samochodu na biegu jałowym, szczególnie przez dłuższy czas, bowiem powoduje to produkcję cząsteczek i prowadzi do zapchania się filtra.
 3. Koniecznie przekazać wiedzę z powyższych punktów innym użytkownikom danego pojazdu.
 4. Zapychanie się filtra często jest wynikiem zepsutej turbiny oraz pobierania przez pojazd sporych ilości oleju, dlatego też należy zadbać o prawidłowy stan samochodu i często oddawać go do serwisu.
 5. Korzystać z paliwa wysokiej jakości, najlepiej z jednego, sprawdzonego źródła.

Wiele mitów, powstających na temat filtrów i tym samym powodujących niepokój u kierowców jest wynikiem działalności firm usuwających te moduły i nieprawidłowego diagnozowania problemu przez kierowców. Usługa usuwania DPF pojawiła się nawet w medialnych reklamach, co nie ma jakiegokolwiek związku z dbaniem o bezpieczeństwo czy komfort użytkowników aut, a jedynie ma charakter komercyjny. Na szczęście świadomość kierowców w Europie Zachodniej jest coraz większa, w związku z czym coraz częściej zaczynają oni dbać o ekologię oraz dostosowywać się do norm i zasad, związanych z prawidłowym działaniem oraz użytkowaniem pojazdu.

Jak zregenerować mój filtr cząstek lub katalizator SCR?

Zadzwoń do nas pod numer: 604 225 240 by się skonsultować odnoście swojego filtra.

Możesz naprawić swój filtr na kilka sposobów:

 1. Wyślij nam swój filtr cząstek stałych na adres: Euro-Vat Consulting, ul. Strzelecka 62/64 64-010 Krzywiń wraz z adresem zwrotnym
 2. Poproś o wymontowanie filtra swojego mechanika i wskaż powyższy adres.
 3. Możesz przyjechać po wcześniejszym umówieniu do naszej firmy. Zdemontujemy zregenerujemy i zamontujemy ponownie Twój filtr. Zobacz kompletną ofertę >>

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy: 604 225 240

Pamiętaj, nasza firma regeneruje z potwierdzoną skutecznością! Niestety wiele firm systematycznie podszywa się pod naszą działalność. Wiele filtrów po takiej wątpliwej regeneracji z powrotem wraca do nas.