Regeneracja filtra cząstek stałych FAP/DPF - pół roku gwarancji

Regeneracja Filtrów DPF - teraz nawet 1 rok gwarancji!

  • PDF

Regeneracja filtra cząstek stałych to tania i skuteczna alternatywa

Przywrócimy pełną sprawność Twojego filtra a ponadto otrzymasz gwarancję na naszą usługę nawet na ROK! Dzięki stworzonej przez nas skutecznej regeneracji zapchany filtr cząstek stałych odzyskuje właściwości nowego.

Nasza metoda została docenione przez liczne media fachowe takie jak: Nowoczesny Warsztat, Moto Focus, Auto Track, gazety regionalne oraz bardzo wielu mechaników z całej Polski. Tu zaoszczędzisz dużo pieniędzy i nerwów. Mamy ogromną wiedzę na temat FAP/DPF!

NIE USUWAJ FAP/DPF! Teraz dzięki naszej kilkuetapowej metodzie Twój filtr będzie sprawny jak nowy.

Ponadto otrzymasz: gwarancję nawet na roku i fachowe doradztwo. W tym artykule dowiesz się wielu przydatnych informacji, których nie uzyskasz od usuwających filtr cząstek stałych.

Jeśli Twój filtr będzie uszkodzony wymienimy w nim wkład na nowy i będziesz miał praktycznie nowy filtr.

Uwaga na konkurencję! Na rynku pojawiło się wiele firm, które piszą łudząco podobne informacje do naszych.

Niestety regenerują filtry metodą prób i błędów i często musimy poprawiać po konkurencji.

Działamy od 6 lat i mamy tysiące zadowolonych klientów.

 

Nie dajcie się Państwo naciągnąć na usunięcie dpf (To w Polsce nielegalny proceder, o którym pisano już w wielu mediach) lub regenerację, która w swej istocie będzie tylko przeczyszczeniem lub wypaleniem. Dzięki stworzonej przez nas skutecznej regeneracji zapchany filtr cząstek stałych fap / dpf odzyskuje właściwości nowego.

 

Nasza firma jako jedyna w Polsce i europie zachodniej stosuje metody polegające nie tylko na przeczyszczeniu, ale przede wszystkim odbudowaniu i odzyskaniu właściwości powłoki galwanicznej, która odpowiedzialna jest za prawidłowe działanie filtra DPF. Wszystkie firmy w Polsce oferują jedynie dopalenie sadzy lub różnego rodzaju oczyszczanie filtra różnymi metodami. Jest to tylko 25% sukcesu i powoduje, że cała naprawa jest krótkotrwała. Filtr bowiem zaczyna się zapychać ponieważ jego powłoki galwaniczne straciły swoje właściwości.

 

Dzięki innowacyjnym metodom osiągnięte we współpracy z takimi firmami jak Pirelli, PURItech i Exopure oraz współpracy z inżynierami i chemikami Państwa filtr zostanie poddany bardzo skomplikowanej, ale niezwykle skutecznej procedurze, która spowoduje, że będzie jak nowy.


Zadzwoń teraz, by sprawdzić czy Twój filtr można zregenerować:

604 225 240!

Zostaliśmy wyróżnieni przez miesięcznik Nowoczesny Warsztat:

fap dpf w nowoczesnym warsztacie

Zapoznaj się z pełną ofertą:

Regeneracja wykonywana jest przez specjalistów w tym zakresie i przy pomocy specjalnych urządzeń. Dajemy gwarancję na pół roku lub rok, ale po naszym przeszkoleniu jak korzystać z auta z FAP/DPF klienci pojawiają się na kolejną regenerację po 100 a nawet 200 tys. km.

Gwarancja nawet na roku!!!


Ponadto otrzymasz profesjonalny raport z regeneracji:

 

Zregenerowany przez nas filtr odzyskuje swoją pełną sprawność - jest czysty tak jak w nowym aucie.

Posiadamy i stosujemy metodę zupełnie oczyszczającą FAP/DPF.

Usuwanie filtra cząstek stałych to zły pomysł

 

Firmy usuwające filtry działają niezgodnie z prawem. Należy pamiętać, że pojazd z usuniętym filtrem nie powinien przejść przeglądu. Ponadto częste pomiary w krajach Unii Europejskiej mogą nas narazić na wysoki mandat - niemiecka policja oraz w innych krajach kontroluje spaliny i zgodność z normą.

Nie ryzykuj! Zgodnie z prawem auto powinno mieć wszystkie podzespoły w jakie było wyposażone przez producenta!

Usuwanie FAP jest zabronione we wszystkich krajach na świecie!


O naszej metodzie:

Nie używamy hamowni oraz regeneracji komputerowej lub chemicznej, bo jest to w naszej ocenie nieskuteczne - krótkotrwałe i kosztowne (straty paliwa i obciążenie silnika). W skrajnych przypadkach uszkadza filtr.

Co robimy: Filtry poddajemy specjalnej wielogodzinnej regeneracji, która przywraca jego właściwości w ponad 99%. Dzięki współpracy m.in. z firmą Pirelli jesteśmy najlepszymi specjalistami w tym zakresie. Cała procedura trwa około 20 godzin a jej ostatnim etapem jest skanowanie kilku tysięcy kanalików w celu sprawdzenia wykonanej usługi.

W przypadku filtra uszkodzonego wymieniamy wkład filtra i będziesz miał nowy filtr.

 

Ciesz się FAP/DPF przez nawet 300 tys. km!!!


Cena serwisu filtra jest znacznie niższa od ceny usunięcia, a ponadto jest to jedyne uczciwe rozwiązanie. Najczęściej serwisy oraz firmy usuwające nie informują właścicieli pojazdów, że nawet całkowicie zapchany filtr można zregenerować. Jest to rozwiązanie dużo tańsze i bardziej skuteczne.


Uczciwe, tańsze i zgodne z prawem rozwiązanie.

Zobacz porównanie:Przykładowe marki pojazdów, w których regenerujemy filtry: Audi, Volkswagen, Mazda, BMW, Renault, Citroen, VW, Fiat, Mercedes, Hyundai, Deawo, Opel, Toyota, Ford, Honda i inne. We wszystkich tych markach, w większości typów zregenerujemy i przywrócimy żywotność Twojego filtra na wiele tysięcy kilometrów.

Kiedy i jak zgłosić się z filtrem do nas?

Najlepiej niezwłocznie gdy zapali się komunikat „UNBLOCK DIESEL FILTER” lub podobny oznajmiający problem z filtrem. Inne objawy, to zwiększone spalanie paliwa, spadek mocy. Możesz do nas wysłać filtr kurierem lub przyjechać na warsztat. Zapewniamy, że zregenerowany filtr przy dobrze działających innych podzespołach będzie znowy sprawny na wiele tysięcy kilometrów

Zadzwoń: 604 225 240 lub 725 303 570

Zdjęcia filtra zapchanego oraz uszkodzonego, w którym musimy wymienić wkład:

Typowy filtr cząstek stałych, który można poddać wielogodzinnej regeneracji

Jeśli przyślesz do nas swój filtr w celu jego regeneracji, a Twój mechanik założy filtr powtórnie to koszt całej obsługi będzie najniższy, a Ty będziesz się cieszyć sprawnym autem. Nieco wyższy koszt będzie jeśli przyjedziesz osobiście, a całą usługę wykonają nasi mechanicy. Na pewno obsługa Twojego filtra w naszym warsztacie będzie dużo niższa niż jego usunięcie lub regeneracja u konkurencji. Zadzwoń i zapytaj: 604 225 240.

Dużo niższy koszt!


Ile czasu trwa regeneracja filtra cząstek stałych FAP/DPF?

Do prawidłowej regeneracji, która nie uszkadza filtra i nie skraca jego żywotności, ale przywraca jego skuteczność potrzebne są conajmniej 1 pełny dzień. Pośpiech w tej kwestii nie jest zalecany.

Informacje w sprawie FAP/DPF:

Zadzwoń: 604 225 240, 725 303 570 lub napisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres do wysyłki FAP/DPF:

Wymontowany filtr wyślij na adreś: Euro-Vat Consulting, ul. Strzelecka 62/64, 64-010 Krzywiń. Zregenerowany filtr wraz z gwarancją i instrukcją jak użytkować auto z FAP/DPF odeślemy następnego dnia.

Do współpracy zapraszamy także serwisy oraz warsztaty samochodowe.

Zobacz dlaczego usuwanie filtra cząstek stałych fap dpf jest niekorzystne:

Bardzo naganne jest wycinanie i usuwanie filtra cząstek stałych z samochodu, który zakupiliśmy. Po pierwsze, zanieczyszczamy powietrze, a po drugie, bardzo negatywnie wpływamy na zdrowie swoje i innych. Usuwanie filtra jest niezgodne z prawem, może spowodować odebranie dowodu rejestracyjnego przez służby drogowe i niespełnienie warunków przeglądu technicznego. Ponadto obniża parametry i sprawnośc auta. Filtr cząstek stałych ma za zadanie zatrzymywanie cząstek sadzy, do których przyklejają się toksyny silnie wpływające na nasze zdrowie. Według WHO z powodu zatrucia zanieczyszczonym powietrzem umiera więcej osób, niż ginie w wypadkach drogowych.

 

 

usuwanie fap dpf volkswagen opel mazda ford

 


Nie daj się oszukać przez osoby, których interes skupiony jest tylko na zarobku!

Mity o filtrach cząstek stałych, o których warto wiedzieć:

Na temat filtrów cząstek stałych powstało wiele mitów. Jednak FAP/DPF to nie takie straszne urządzenie, jeśli umie się z niego korzystać. Mając FAP/DPF w pojeździe można robić setki tysięcy kilometrów i nie mieć z nim problemów. Nasi klienci często potwierdzają, że mają przejechane 200, 300 a nawet 400 tys. km i nie mają problemów. Przede wszystkim należy pamiętać o kilku zasadach:

1. Nie przerywać pracy samochodu, gdy włączy się automatyczna regeneracja. Wcale nie trzeba jakoś szczególnie wyjażdzać za miasto i się rozpędzać, by wypalić filtr. Jeśli filtr jest sprawny, wystarczy mieć świadomość, że jak włączy się jego regeneracja, co objawi się spadkiem mocy lub kontrolką lub też głośniejszą pracą, to nie należy wyłączać silnika.

2. Nie zostawiać na długi czas pojazdu na biegu jałowym. To powoduje dużą produkcję cząsteczek i może doprowadzić do zapchania.

3. Poinformować innych uzytkowników pojazdu o tym, by stosowali się do powyższych punktów.

4. Serwisować auto i naprawiać wszystkie usterki, szczególnie związane z pracą silnika. Otóż często zapchanie się filtra to efekt zepsutej turbiny, brania przez auto dużej ilości oleju itp.

5. Tankować dobrej jakości paliwo.

Autorstwem wielu mitów o filtrach są najczęściej firmy wycinające ten element oraz użytkownicy, u których nieprawidłowo zdiagnozowano problem z filtrem. Ostatnio nawet w Programie 4 Polskiego Radia był zaproszony do studia gość, który reklamował ich usunięcie. Bazował on na niewiedzy redaktorów, ponadto można mniemać, że była to audycja sponsorowana.Trend w krajach zachodnich jest odwrotny. Mieszkańcy miast wymuszają wyższe normy ekologiczne, a wiele pojazdów dozbraja się w FAP/DPF.

Kupując auto warto sprawdzić, czy auto powinno posiadać FAP/DPF oraz czy jest on rzeczywiście pod pojazdem oraz czy nie jest przedziurawiony.

U nas możesz liczyć na fachowe i uczciwe doradztwo! Zaufało nam PIRELLI!