Rozliczenie podatku EURO-VAT z wyjazdów zagranicznych

Euro-Vat Consulting

Prezes – Dr Bert van der Linden

Tel.: +48 725 303 570

E-mail: info@euro-vat-consulting.eu

ul. Słowackiego 4/3

66-400 Gorzów Wlkp.

 

Adres do wysyłki filtrów cząstek stałych FAP /  DPF

Andrzej Matuszewski

Tel.: +48  604 225 240

E-mail: biuro@eurovat.info.pl

ul. Strzelecka 62/64
64-010 Krzywiń

Obecnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Konkurencja nie dała rady? Przyjedź do nas!

  • PDF

Bardzo często w internecie spotykamy się z łudząco podobnymi ofertami regeneracji filtrów cząstek stałych do naszej. Są i tacy, którzy nawet powołują się na doświadczenia firm, których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce np. Pirelli Eco Technology.

To co jednak odróżnia naszą firmę od innych to skuteczność i udokumentowane poświadczenie od ITS (Instytut Transportu Samochodowego), że regeneracja naszej firmy jest skuteczna i innowacyjna.

Coraz częściej do naszej firmy zgłaszają się osoby poszkodowane wątpliwą ofertą regeneracji.

Jeśli także Państwa nie satysfakcjonuje regeneracja wykonana przez naszą konkurencję, zachęcamy do zgłoszenia się do nas. Warto zacząć od konsultacji telefonicznej, to przecież nic nie kosztuje: 604 225 240, 501 151 452. Proszę nie zrażać się, jeśli telefon będzie zajęty.

Nasza firma udzieli Państwu gwarancji, zdiagnozuje przyczynę zapchania filtra, a także wykona kompleksową usługę regeneracji.

Jesteś z bardzo daleka? To nic, warto do nas przyjechać. Przyjeżdżają do nas pojazdy z całego kraju i zagranicy. Warto przecież otrzymać usługę dobrze i kompleksowo wykonaną.

Zobacz jeden z filmików, przyjechał do nas klient z Dortmundu z Niemiec: