Filtr cząstek stałych w ciągnikach rolniczych, traktorach, kombajnach

Filtr cząstek stałych - John Deere serii R i inne

  • PDF

Zapchane filtry cząstek stałych w ciągnikach np. John Deere serii R z filtrem cząstek stałych DPF i innych takich jak New Holland, Zetor, Ursus, Ferguson.

Posiadając czy kupując nowy ciągnik marki John Deere serii R czyli 6R, 7R czy 8R, które posiadają zarówno EGR (układ recyrkulacji spalin) jak i DPF (filtr cząstek stałych) możesz skorzystać z wprowadzanej przez nas regeneracji  filtra cząstek stałych, która jest znacznie tańsza niż usunięcie filtra cząstek stałych i przede wszystkim to uczciwa i skuteczna metoda.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która stosuje wielostopniową regenerację przy pomocy specjalistycznych urządzeń i pozwala zoptymalizować koszt naprawy filtra cząstek stałych w maszynach rolniczych, ciągnikach, autobusach i samochodach osobowych.

Uważaj na proponujących usunięcie DPF - jest to złudna oszczędność. Koszt regeneracji to od 500 - 1300 zł w zależności od wielkości filtra cząstek stałych. Usunięcie to koszt kilku tysięcy złotych, ingerencja w oprogramowanie, przestępstwo i możliwość utraty dotacji.