Rozliczenie podatku EURO-VAT z wyjazdów zagranicznych

Euro-Vat Consulting

Prezes – Dr Bert van der Linden

Tel.: +48 725 303 570

E-mail: info@euro-vat-consulting.eu

ul. Słowackiego 4/3

66-400 Gorzów Wlkp.

 

Adres do wysyłki filtrów cząstek stałych FAP /  DPF

Andrzej Matuszewski

Tel.: +48  604 225 240

E-mail: biuro@eurovat.info.pl

ul. Strzelecka 62/64
64-010 Krzywiń

Obecnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Emulatory filtra cząstek stałych fap, dpf

Emulatory filtra cząstek stałych

  • PDF

Emulator filtra cząstek stałych to urządzenie elektroniczne, które ma za zadanie udawać pracę prawidłowo działającego filtra cząstek stałych. W rzeczywistości filtr jest usuwany/wycinany, a pojazd "myśli", że filtr działa nadal i to prawidłowo. Mało tego, często silnik podejmuje próbę autoregeneracji filtra cząstek fap dpf powodując niebezpieczeństwo w postaci rozgrzania układu wydechowego do wartości wyższych, niż w przypadku gdy układ wydechowy działa sprawnie.

 

Najczęściej osoby usuwające filtr cząstek stałych, np. w Volkswagen Passat B6, montują wiązkę przewodów w miejsca odpowiednich czujników monitorujących pracę filtra cząstek stałych fap dpf.

 

Zatem urządzenie pozwala generować odpowiednie wartości sygnałów, dokładnie takich jak sprawnie działający filtr cząstek stałych.

 

Oczywiście takie rozwiązanie jest nielegalne i drogie. Powoduje, że użytkownicy często są zaskoczeni chmurą dymu za ich nowym pojazdem. Dymu, w którym znajduje się mnóstwo trujących cząstek stałych.

 

 

Obecnie niska świadomość polskiego społeczeństwa powoduje, że nadal wiele osób decyduje się na zamontowanie emulatora. Obserwowany jest jednak trend odwrotny w porównaniu do lat 2005-2008. W naszej firmie szczególnie właściciele pojazdów BMW, Volkswagen i Mazda coraz częściej decydują się na powtórne zamontowanie filtra fap dpf.

 

 

Trzeba dodać, że często warsztaty naprawcze wprowadzają w błąd swoich klientów. Klient nieświadomy konsekwencji decyduje się na usuwanie filtra cząstek stałych w swoim BMW X 5.

 

Zobacz tanią i skuteczną regenerację fap/dpf >>