Filtr dpf w BMW serii 3 E90/E91 - niepotrzebne usuwanie dpf

  • PDF

DPF - filtr cząstek stałych w BMW serii 3 E90/E91 występuje w silnikach 2.0 cm3 o mocy 136 KM i 143 KM od 02.2007 do 08.2008.

Niektórzy użytkownicy tego pojazdu narzekają na wchodzenie samochodu w stan awaryjny, przybywanie oleju, częste wypalanie się filtra dpf. Są to objawy zapchanego filtra cząsteczek stałych.

 

W BMW został zamontowany filtr dpf suchy, który umieszczony jest blisko silnika i ma za zadanie dzięki wysokiej temperaturze dopalić sadzę. Jest to jeden z częściej regenerowanych w naszej firmie filtrów.

 

W naszej firmie dzięki wielogodzinnej i wieloetapowej regeneracji filtra dpf w BMW zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Obecnie koszt takiej regeneracji to 500 zł netto.

 

Regeneracja polegająca na oczyszczeniu filtra z niedopalonej sadzy, następnie przywracaniu właściwości wkładu filtrującego oraz oczyszczaniu z cząstek oleju oraz produktów zużywania się silnika.

 

 

Filtr wycięty z BMW X3 do wielogodzinnej i wieloetapowej regeneracji należy przesłać pod adres:

Euro-Vat Consulting

ul. Strzelecka 62/64
64-010 Krzywiń

tel. 604 225 240

Filtr po udanej regeneracji zostanie odesłany w ciągu 2 dni. Znając naszą metodę i jej wysoki poziom skuteczności na filtr dajemy pół roku gwarancji!

W rzeczywistości jeśli pojazd nie ma awarii w układzie zasilania, zregenerowany filtr powinien wystarczyć na jeszcze raz taką ilość kilometrów jak dotychczas przed pierwszą regeneracją dpf.