Filtr cząstek stałych fap/dpf w Renault Laguna

  • PDF

Poniższy filtry cząstek stałych fap/dpf stosowany w Renault Laguna stosowany był od 2005 do 2010 roku między innymi w silnicha 1.9/2.0/3.0 cm3.


Prawdopodobnie w nowszych modelach zostały zastosowane już DPFy z SCR ze względu na kolejną nową normę czystości spalin. Cieszy nas to, bo przecież to przedewszystkim o nasze zdrowie chodzi. Okazuje się bowiem, że filtr cząstek stałych wraz z systemem SCR powodują, że z rury wydechowej wylatuje czyste nieskażone powietrze z zawartością H i O :)

 

Poniższy filtr został usunięty z Renault Laguna by oczywiście zostać oczyszczonym. Proces czyszczenia i regeneracji fapa stanowi tajemnicę firmy. Ważne jednak jest dla klienta, że: nie jest to czyszczenie chemiczne, płukanie wodą czy acze. Te czynności mogą powodować zniszczenie filtra cząsteczek. Podobnie jak potraktowanie filtra palnikiem. Zdażają się niesty oszukani klinci, którym w takiej sytacji proponujemy nowy wkład filtra cząstek.

 


Czytaj więcej o regeneracji filtra cząstek stałych >>

 


Filtr do wielogodzinnej i wieloetapowej regeneracji należy przesłać pod adres:

Euro-Vat Consulting

ul. Strzelecka 62/64
64-010 Krzywiń

tel. 604 225 240

Filtr po udanej regeneracji zostanie odesłany w ciągu 2 dni. Na filtr dajmy pół roku gwarancji! W rzeczywistości jeśli pojazd nie ma awarii w układzie zasilania, powinien wystarczyć na jeszcze raz taką ilość kilometrów jak dotychczas przed pierwszą regeneracją fap dpf.