Chcę przyjechać - kompleksowa regeneracja lub naprawa pojazdu.

  • PDF

 

Wielu naszych klientów decyduje się na przyjazd do naszego warsztatu. Są to klienci z całej Polski, a nawet Europy. Tu na miejscu oferujemy kompleksową diagnostykę wraz z naprawą, regeneracją filtra cząstek stałych oraz naprawą katalizatorów SCR Ad Blue. Taką kompleksową naprawę wykonujemy po wcześniejszym umówieniu nawet w 24 godziny. Oferujemy dogodny nocleg z wypoczynkiem.

Pamiętaj też, że możesz do nas przesłać filtr do regeneracji. Wtedy koszt to 500 zł netto w przypadku gwarancji na pół roku lub 550 netto z gwarancją na rok. Ale możesz też do nas przyjechać. Zachęcamy!

Nasza regeneracja jest jedyną w Polsce skuteczną regeneracją. Zachęcamy do przeczytania artykułu o metodach konkurencji. Tanio nie znaczy dobrze. Coraz więcej firm bierze się za regenerację nie mając pojęcia o ich działaniu.

Pomogliśmy już bardzo wielu klientom. Zapraszamy do kontaktu: 604 225 240.

 

Oto nasza całościowa oferta dla przyjezdnych:


1. Naprawa w 24 godziny z HOTELEM ***

Klient po wcześniejszym umówieniu przyjeżdża w zaplanowanym dniu do godziny 10:00 i odbiera auto następnego dnia do godziny 15:00.

Klient otrzymuje bezpłatny nocleg w naszym trzygwiazdkowym Hotelu - zobacz ten hotel i atrakcje hotelowe >>

Zadzwoń w celu wyceny Twojego pojazdu: 604 225 240.

Przykład: Mazda 5 - cena: 900 zł netto - za kompleksową usługę - wyjęcie filtra, ponowna adaptacja, usunięcie błędów w komputerze.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób bardzo ceniących sobie czas i komfort. To także dobre rozwiązanie dla podrużujących na wakacje. Można sobie zrobić przystenk w naszej okolicy, pozwiedzać jechać dalej sprawnym autem.

 

2. Naprawa do 5 dni roboczych zniżka 25% na Hotel *** (zwykle naprawa trwa 48 godzin)

Klient po wcześniejszy, umówieniu zostawia w naszym warsztacie samochód i odbiera go gdy tylko zregenerujemy i zamontujemy spowrotem filtr cząstek stałych. Zwykle cała usługa trwa maksymalnie 24 - 48 godzin.

Klient może skorzystać z naszego hotelu ze zniżką 25%. Zobacz ten hotel i atrakcje hotelowe >>

Zadzwoń w celu wyceny naprawy Twojego pojazdu: 604 225 240.

Koszt całościowej usługi regeneracji filtra z demontażem, montażem to do 900 zł netto w zależności od marki i modelu..

Jest to dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas i jakość wykonania usługi.