O nas - montaż filtrów cząstek stałych

O nas

  • PDF

Jesteśmy liderem w montażu, serwisie i regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów SCR. Nasza firma jako pierwsze w Polsce montowała filtry cząstek stałych do autobusów i samochodów ciężarowych. Obecnie codziennie montujemy oraz naprawiamy filtry cząstek stałych dla klientów z Polski i Europy.


Jako pierwsi i nadal jako jedyni wprowadziliśmy innowacyjny system regeneracji filtrów cząstek stałych, który ma potwierdzoną skuteczność i powoduje, że filtr odzyskuje niemal w 100% swoją sprawność. Na naszą usługi dajemy nawet 1 rok gwarancji.

Dzięki eksperckiej wiedzy potrafimy dobrać dla klienta najlepsze rozwiązanie, które nie narazi go na koszty. Nasza firma jesteś we współpracy niemal ze wszystkimi producentami filtrów cząstek stałych oraz systemów SCR w Europie do autobusów i samochodów ciężarowych.

Nasza firma od początku współpracuje z inżynierami, jednostkami naukowymi, notyfikującymi oraz certyfikującymi. Nasze filtry między innymi były badane i potwierdzane jednostkę certyfikującą i homologującą.

Nasza firma aktywnie bierze udział w konferencjach, targach i konsultacjach społecznych dotyczących oczyszczania powietrza oraz podnoszenia norm czystości spalin w motoryzacji.

Nasza firma od początku prowadzona jest przez dr Bert van der Linden i Andrzeja Matuszewskiego. Firma posiada stały ekspercki zespół serwisantów. Nasza firma nigdy się nie podzieliła - uwaga na oszustów podszywających się pod naszą działalność, którzy handlują częściami.

Tylko u nas: najniższe ceny, największy wybór urządzeń i rozwiązań, najszybszy montaż.

Zachęcamy do współpracy.

Tel. 604 225 240